MANAŽER V LOGISTICE (110-130.000 Kč)

Neaktivní nabídka

110000 - 130000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máte za sebou praxi manažera a nebojíte se výzev? Orientujete se v logistice a nedělá Vám problém konverzovat v němčině? Tak hledáme možná právě Vás! Zašlete mi Váš životopis na simkova@acjobs.cz a staňte se tak novým MANAŽEREM V LOGISTICE (110-130.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za veškeré oddělení logistiky
  • Plánování zakázek a jejich řízení
  • Zodpovědnost za pravidelné inventury
  • Řízení nákupních procesů
  • Zodpovědnost za optimalizaci zásob materiálu
  • Tvorba harmonogramu a pořadí zakázek
  • Vedení skladového hospodářství
  • Zodpovědnost za včasné dokončení zakázek
  • Tvorba a dodržování finančního rozpočtu ve svěřených oblastech
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • Praxe alespoň 2 roky na manažerské pozici
  • Znalost logistiky v automotive prostředí
  • Komunikativní německý jazyk
  • Znalost MS Office
  • Střední či vysoká škola technického směru výhodou

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Manažerské benefity
  • Firemní vůz i k soukromým účelům
  • Stravenkový paušál
  • Jazykové kurzy
  • Zázemí mezinárodní firmy

  • Místo výkonu práce: Bor u Tachova

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.