VEDOUCÍ TÝMU ELEKTRO INŽENÝRŮ (AŽ 65.000 KČ)

Neaktivní nabídka

60000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Rozhodli jsme se rozšířit náš tým a hledáme zkušeného teamleadera pro tým elektro inženýrů.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za rozdělování práce, stanovování priorit, hodnocení a motivaci zaměstnanců
  • Administrativa související s vedením oddělení.
  • Řešení konstrukčních problémů a upřesňování detailů zakázek
  • Zajištění včasnosti a přesnosti konstrukčního řešení dle požadavků zákazníka
  • Revize a schvalování modelů a výkresové dokumentace
  • Příprava podkladů pro obchodní a nákupní oddělení.

Co požadujeme?

  • Nejlépe VŠ elektrotechnické vzdělání
  • Relevantní praxe alespoň 5 let
  • Komunikativní osobnost, schopnost vést a motivovat lidi
  • Angličtina na úrovni B1

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní firmy
  • Prémie, odměny
  • Dotované firemní stravování
  • 25 dní dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce Hodonín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.