ELEKTROMECHANIK (30 - 33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chceš kariérně růst a naučit se mnoho nových dovedností? Chceš mít prima partu a nechodit do práce s odporem? Pokud ANO, tak čti dál! Hledáme šikovného elektromechanika, který se nebojí výzev a rád se učí novým věcem. Nemusíš u nás makat od rána až do večera, pracovní doba je od 7-15:00 hodin. Pouze jedna směna. A hlavně VÍKENDY máš volné.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš provádět elektro údržbu
  • Veškeré elektro opravy, které budou potřeba

Co požadujeme?

  • Vzdělání v elektro oboru
  • Pokud máš vyhlášku 50, tak jedině dobře, není to však podmínka
  • Alespoň minimální praxe, vše ostatní si tě sami naučíme

Co nabízíme?

  • Plat až 33.000 Kč
  • Pro šikulky kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sick days
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na pojištění
  • HPP - 1 Směna
  • Místo výkonu práce Praha - Zličín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.