ŠÉFMONTÉR NA VÝJEZDY SE SLUŽEBNÍM AUTEM (40-48.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 48000 Kč

Jsi ostřílený elektromontér s §7 a dovedeš odpovědně vést svůj tým? Chceš mít služební auto i pro soukromé účely a projezdit s ním stavby po republice? Tak už neváhej a pošli nám svůj životopis! Stabilní a stále rostoucí firma hledá do svých řad další posilu na pozici: ŠÉFMONTÉR NA VÝJEZDY SE SLUŽEBNÍM AUTEM (40-48.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • Organizace práce podřízených
  • Dodržování technologických postupů
  • Odpovědnost za celou stavbu
  • Účast na kontrolních dnech
  • Vedení deníku a kooperace s investory

Co požadujeme?

  • Platnou elektro vyhlášku §7
  • Zkušenosti s montážemi a vedením
  • Schopnost zodpovědně koordinovat stavbu
  • Ochotu cestovat se svým týmem po republice
  • Znalost zásad BOZP

Co nabízíme?

  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Volné víkendy
  • Firemní telefon a notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Kariérní růst
  • Osobní ohodnocení
  • Příplatky a cesťáky

  • Lokalitu: Pardubický kraj + výjezdy po Česku

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.