PROJECT CONTROLLOR (35-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte vysokoškolské ekonomické vzdělání a angličtinu na komunikativní úrovni? Chcete pracovat v mezinárodním prostředí a už máte nějakou praxi z oblasti controllingu? Tak to hledáme právě tebe! Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: PROJECT CONTROLLOR (35-45.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Správa zahraničních projektů
  • Kooperace s daňovými poradci
  • Zajištění problematiky DPH u projektů
  • Kooperace pří účetních závěrkách v rámci projektů
  • Příprava budgetů, aktualizace forecastu
  • Kooperace při auditech

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrá znalost účetníctví a orientace v problematice daní
  • Pokročilá znalost Excelu
  • Praxe v oblasti controllingu nebo daní velkou výhodou
  • Schopnost analytického myšlení

Co nabízíme?

  • Stabilní práce v mezinárodním prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na sport a vzdělání

  • Místo výkonu práce: 5 km od Hodonína
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.