FINANČNÍ KONTROLOR/KA (od 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Jste samostatně analyticky uvažující controler, který chce využít svých zkušeností a chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost? Reagujte posláním životopisu a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: FINANČNÍ KONTROLOR/KA (od 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za operační controlling
  • Tvorba finančních analýz a reportů, pravidelných i ad-hoc dle požadavků
  • Měsíční reporting, tvorba ročního plánu
  • Měsíční finanční forecasting včetně výhledu cash flow
  • Interní audity

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomické vzdělání
  • Velmi dobrou znalost MS EXCEL
  • Angličtina na úrovni prezentace, konferencí
  • Znalost českého účetnictví a ideálně mít zkušenost s US GAAP

Co nabízíme?

  • Kratší a flexibilní pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterii
  • Multisport kartu
  • Nástup možný ihned!

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko