FINANČNÍ ŘEDITEL výrobní společnost

mzdové ohodnocení

Vyškov

Orientuješ se v účetnictví, daních, investicích, chash-flow a řízení financí? Dokážeš připravit finanční podklady pro správná manažerská rozhodnutí? Jsi ekonom, který si pohlídá každý utracený desetník? Dokážeš se dívat na firemní finance z dlouhodobé perspektivy? Pokud stále odpovídáš ano a chceš být ve vedení společnosti, čti dále. Moderní česká strojírenská společnost, která poskytuje špičková konstrukční řešení splňující technické i technologické parametry těch nejnáročnějších zákazníků a přitom klade velký důraz na přátelské pracovní prostředí a přístup k zaměstnancům hledá do svého týmu schopného a organizovaného manažera na roli:

Pracovní náplň

    • vedení úseku účetnictví a zodpovědnost za dodržování veškeré platné legislativy
    • vedení úseku controllingu
    • vypracování podkladů pro řízení firmy (vyhodnocení zakázek, hodnocení jednotlivých středisek, sledování produktivity práce, sledování pohledávek, kalkulace nákladů apod.)
    • řízení cash-flow (zabezpečení finančních zdrojů pro investiční a operativní procesy firmy, udržování rovnováhy mezi zdroji a potřebami společnosti)
    • spolupráce na návrhu a realizaci investičních záměrů společnosti
    • odpovědnost za likviditu společnosti
    • tvorba vnitropodnikových předpisů pro oblast financí a controllingu
    • kontrola práce podřízených, jejich metodické i operativní vedení
    • komunikace se zahraniční pobočkou
    • koordinace stávajících a nových dotačních titulů
    • koordinace pojistných událostí

Co požadujeme?

    • výborná znalost ekonomiky výrobní firmy
    • praxe na manažerské pozici minimálně 5 let
    • VŠ vzdělání ekonomického směru
    • znalost účetní a daňové legislativy a právního rámce ČR
    • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, dobrá komunikace a aktivní přístup k práci
    • schopnost vést a motivovat tým
    • znalost AJ na komunikativní úrovni
    • znalost SAP výhodou

Co nabízíme?

    • zajímavé a motivující finanční ohodnocení včetně bonusů
    • roční odměnu za splnění plánu zisku firmy
    • služební automobil k využití i pro soukromé účely
    • možnost pracovat pro prosperující českou společnost, která v rámci ČR opakovaně získala ocenění Nejlépe řízená strojírenská firma (2021, 2022)
    • různorodou, samostatnou a kreativní práci
    • 5 týdnů dovolené bez nutnosti splnění jakýchkoliv podmínek
    • obědy ZDARMA přímo v areálu firmy v závodní jídelně, výběr ze šesti druhů jídel
    • příspěvky na penzijní nebo životní připojištění

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu marton@acjobs.cz.