SPECIALISTA HSE/BOZP (60-70.000 KČ)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi aspoň 5 let v oblasti HSE/BOZP? Vlastníte vyhlášku 50 §5? Ovládáte angličtinu na min. mírně pokročilé úrovni? Pokud ano, dejte nám o sobě co nejdříve vědět a pošlete svůj životopis! Zavedená a stabilní výrobní společnost na trhu hledá do svého týmu novou posilu na pozici: SPECIALISTA HSE/BOZP (60-70.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Realizace BOZP inspekcí v místě realizací firemních zakázek
  • Identifikace možných rizik a realizace opatření
  • Pomoc při hodnocení dodavatelů v oblasti BOZP
  • Podpora a poradenství při implementaci BOZP
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Praxe na podobné pozici min. 5 let
  • Vyhlášku 50 min. §5
  • Znalost českých právních požadavků v oblasti BOZP a ŽP
  • Znalost ISO
  • Komunikativní znalost AJ min na B1 úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat v rámci ČR

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobil, notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • A mnoho další benefity

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno-jih

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.