SPECIALISTA NA ENERGIE (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Prostějov

Vyznáte se v oblasti energií, máte rádi přehled a rádi hledáte možnosti kde a jak ušetřit? Máte platnou elektro vyhlášku v paragrafu 7 a domluvíte se anglicky nebo německy? Mezinárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá novou posilu na pozici: SPECIALISTA NA ENERGIE (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • sledování spotřeby energií
  • kontrola a revize energetických zařízení
  • hledání možností úspor
  • spolupráce napříč odděleními
  • spolupráce s dodavateli

Co požadujeme?

  • vzdělání v eletro oboru
  • platná vyhláška 50/1978 §7
  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
  • praxe na podobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • dovolená 25 dní
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Prostějovsko