TECHNICAL SALES SUPPORT (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s podporou v oblasti technického nákupu, obchodu či logistiky? Jste technicky vzdělaná/ý a umíte anglicky? Chce mít možnost růstu a pracovat na zajímavých projektech? Pak mi pošlete své CV a staňte součástí skvělého týmu v mezinárodní společnosti na pozici: TECHNICAL SALES SUPPORT (40-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Podpora obchodního oddělení
  • Objednávání a tipování strojírenských a elektrotechnických dílů
  • Příprava cenových nabídek a dokumentace
  • Komunikace se zákazníky po celém světě
  • Spolupráce se zahraničními kolegy
  • Aktualizace a správa referenčních seznamů

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti s prací v ERP systému

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 13. mzda
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné kurzy a školení
  • Uplatnění pro absolventy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost cestování do zahraničí

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!