SAP FI/CO PROCESÁK REMOTE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš být součástí a členem SAP týmů ve firmě? Hledáme nadšené lidi ze světa IT a financí, kteří mají rozsáhlé zkušenosti se SAPem, které chtějí uplatnit a být za ně adekvátně zaplaceni. Pošli nám CV a získej možnost pracovat pro špičku, která dodává kvalitní služby a řešení do celého světa. Pro našeho významného klienta hledáme novou posilu do týmu: SAP FI/CO PROCESÁKA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Globální odpovědnost za procesy SAP FI/CO
  • Účast na zavádění S/4HANA Cloud Roll-Out (v některých společnostech firmy)
  • Pomáhá při finalizaci implementace controllingového a finančního modulu v SAP
  • Testuje nastavení alokací a kalkulací v SAP
  • Analyzuje správnost a úplnost dat v SAP pro účely controllingu a financí
  • Definování standardů a „nejlepších postupů“
  • Definování toho, jak se SAP používá pro finance a controlling, na základě obchodních požadavků
  • Podílí se na optimalizaci controllingových procesů
  • Zajištění konzistentního používání SAP FI/CO
  • Propojení mezi finanční organizací a IT ve společnosti
  • Účast nebo vedení projektů SAP jako zavádění SAP do společnosti, větší změny v SAP, projekty zlepšování procesů atd.
  • Poskytování školení v oblasti SAP FI/CO a tvorba a aktualizace dokumentace FI/CO

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomický směr
  • AJ na komunikační úrovni – denní využití jak písemné, tak ústní
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Vyznat se v účetních standardech a v controllingu
  • Pokročilý uživatel SAP FI nebo CO modulu (min 3 roky) NUTNOSTÍ
  • Aktivní zvídavý člověk, který má sám zájem o práci
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti – budete školit nové a stávající uživatele SAPu
  • Umět přemýšlet dopředu, co se stane, když nastavím toto takto..
  • Výborné alalytické schopnosti
  • Řidičský průkaz B

Co nabízíme?

  • Motivující mzda dle dosavadních zkušeností
  • 30 dní volna
  • Pozice je remote s tím, že se 1 týdně ukážete v kanceláři
  • Možnost zajištění ubytování v Třebíči na první 3 měsíce
  • Možnost i flexibilní pracovní doby
  • Stravenky, 13. plat
  • Příspěvky na Cafeterii až 1100 Kč měsíčně, penzijko, dopravné
  • Relax a workout zóny, příjemné přátelské prostředí
  • Jazyk zde nezapomenete, denní využití s možností vzdělávání
  • Pravidelné školení, vzdělávání a dbáme na osobní a profesní rozvoj
  • Pravidelné akce pro zaměstnance
  • Místo výkonu práce Nová Ves/Remote

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.