ELEKTORMONTÉR VÝTAHY SUPER ODMĚNY!

Neaktivní nabídka

37000 - 45000 Kč

Jste elektromontér s praxí a baví Vás moderní technologie a výtahy? Máte třeba menší praxi se servisem výtahů? Chcete flexibilní pracovní dobu a baví Vás mít vítr v zádech? Chcete se dále zdokonalovat v moderní a stabilní společnosti? Pošlete mi Váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Montáž nejmodernějších výtahových technologií
  • Práce v teamu
  • Příprava před instalací výtahů
  • Spolupráce s dalšími řemeslníky a kolegy

Co požadujeme?

  • Vzdělání v elektro oboru
  • Platnou Vyhlášku 50 §6/ NV 194/2022 Sb.
  • ŘP sk B chuť cestovat
  • Zájem se dál rozvíjet v oboru

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu a navíc o půl hodinky kratší
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování a caffetérii
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zvyšování a prohlubování kvalifikace na náklady zaměstnavatele

  • Místo výkonu práce: Brno + výjezdy

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.