PROJEKTOVÝ MANAŽER DO VÝVOJE

mzdové ohodnocení

Vsetín

Rádi bychom rozšířili tým o nového projektového manažera zaměřeného na vývoj produktu. Jestli máte elektrotechnické vzdělání, praxi na obdobné pozici a hledáte zajímavou práci a příjemné benefity, tak nám zašlete svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Realizace vývoje nového projektu
  • Sledování nákladů, rizik, termínů a reportování
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními a týmy

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně v oboru elektro inženýrství
  • Ochotu vzdělávat se
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Proaktivní, komunikativní osobnost, schopnost si určit priority
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Angličtinu na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Celkem 28 dní volna
  • Náhrada za státní svátek připadající na víkend
  • Roční bonus
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba, možnost práce z domova
  • Příspěvek na dopravu, stravenky
  • Finanční podpora v době nemoci
  • Příspěvek na relokaci, hypotéku, stravování, penzijní pojištění
  • Kulturní a sportovní akce
  • Volnočasové aktivity pro celé rodiny
  • Místo výkonu práce okres Vsetín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.