SEŘIZOVAČ (35 - 46 000 Kč) + 30 000 Kč!

Neaktivní nabídka

35000 - 46000 Kč

Máš již alespoň minimální praxi se seřízením, opravou, nebo údržbou výrobních strojů? Jsi ochotný pracovat na 12hodinové směny v nepřetržitém provozu? ANO? Pak potřebujeme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis a my se ti hned ozveme!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Kvartální odměny

Pracovní náplň

  • Provádíš seřízení a obsluhu výrobního stroje
  • Pracuješ s technickou dokumentací
  • Provádíš občas minimální opravy, na zbytek je Mechanik
  • Vedeš administrativu - jaký díl jsi vyměnil, kdy a kolik jsi spotřeboval materiálu
  • Směny - 2 dny ranní směny, 1 den volno, dva dny noční směny, 3 dny volno :)

Co požadujeme?

  • Praxe se seřízením, opravou, nebo údržbou výrobních strojů
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat na 12hodiné směny v nepřetržitém provozu.
  • Ochota se dále učit a rozvíjet

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek 30 000 Kč
  • Příspěvky na dopravu
  • Bonusový systém
  • Stabilní práce v moderním prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Dotované stravování v kantýně
  • Přímý spoj z Brna + svozový autobus z Brna - města
  • Multisport karta
  • Lokalita práce Brno - Kuřim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.