KONTROLOR KVALITY S VYHLÁŠKOU 50 (30.- 33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte elektro vzdělání a rádi byste se posunuli anebo vyzkoušeli něco nového v oboru kvalita? Výrobní firma v Brně hledá posilu – kontrolora kvality s elektro vzděláním. Pokud jste absolvent nebo i již zkušený elektro operátor a chcete se o tuto pozici ucházet, pošlete mi aktuální životopis na zak@acjobs.cz. Obratem se ozvu zpět!

Pracovní náplň

  • Měření elektrických parametrů dle technické dokumentace
  • Spolupracovat s inženýrem kvality, konstrukcí, technologií a výrobou
  • Provádění kontrolních záznamů a hodnocení naměřených záznamů
  • Vystavení protokolů + evidence neshodné výroby
  • Práce na jednu směnu s výhledem do budoucna i na odpolední

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ elektro + vyhláška 50 (může být propadlá) nutností!
  • Znalost práce na PC a orientace v technické dokumentaci
  • Praxe z prostředí elektrické mezioperační kontroly výhodou ale není to podmínka
  • Vhodné pro absolventy elektro vzdělání

Co nabízíme?

  • Zkrácená pracovní doba na 37,5 h/týden
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Pravidelný docházkový bonus (1000 Kč měsíčně)
  • Pravidelné měsíční prémie, příspěvky na pojištění a sport
  • Adaptační zaškolení
  • Multisport karta
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro kamarády
  • Pomoc s půjčkou na bydlení a sociální účely
  • Příspěvky na prázdniny dětí
  • Různé jiné odměny
  • Místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.