PRODUKTOVÝ NADŠENEC - MHD, ŽELEZNICE

Neaktivní nabídka

40000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste vizionář a rádi plánujete? Baví Vás uvádění produktů na trh? Máte zkušenosti s uváděním produktů na trh a elektrotechnické vzdělání? Zajímala by vás oblast městské hromadné dopravy a železnice a chtěli byste vidět výsledky své práce v ČR, ale i ve světě? Chcete pracovat pro stabilní společnost, která je špičkou ve svém oboru? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis a staňte se součástí týmu na pozici: PRODUKTOVÝ NADŠENEC - MHD, ŽELEZNICE

Pracovní náplň

  • uvedení produktu na trh a koordinace činností s tím spojených
  • zajištění kompletních podkladů pro předání do výroby (specifikace produktů, popis vlastností)
  • spolupráce s vývojáři, konstruktéry, inženýry a projektovými manažery
  • spolupráce s marketingem v rámci podpory prodeje
  • komunikace se zákazníky a plnění jejich požadavků
  • podávání návrhů na zlepšení produktu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • praxi na manažerské pozici
  • zkušenost s uvedením produktů na trh
  • anglický jazyk výhodou
  • orientace na cíl a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat dle výsledků společnosti
  • finanční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • možnost jazykových a odborných kurzů
  • příspěvek na volno časové aktivity
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • systém Cafeterie

  • termín nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!