VÝROBNÍ INŽENÝR S AJ (40-50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenosti s prací výrobního inženýra nebo s obdobnou pozicí a domluvíte se anglicky? Umíte implementovat a navrhovat levná a účinná řešení? Bylo by pro Vás zajímavé se příležitostně podívat do USA? Nečekejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici: VÝROBNÍ INŽENÝR S AJ (40-50.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na snižování nákladů výroby
  • Odpovědnost za vybavení a procesy v přidělené oblasti
  • Analýza současných podmínek a návrhy řešení
  • Řízení projektů
  • Spolupráce s dalšími odděleními a zahraničním týmem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • Praxi s prostředí výroby
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Orientaci v procesech výroby
  • Znalost AutoCAD
  • Efektivní myšlení a vynikající organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Kvartální odměny a bonusy
  • Příspěvky na dojíždění
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost zlepšit si angličtinu v kurzech
  • Závodní stravování
  • Firemní večírky a teambuildingy

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav