VEDOUCÍ SKLADU AŽ 40 000Kč

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Hledáme schopného team leadera pro vedení skupiny pracovníků skladu. Máte praxi ze skladu ve výrobní společnosti? Máte víceleté zkušenosti ze skladů a logistiky? Pak jste náš člověk. Pošlete vaše CV a povím vám víc!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • Koordinace pracovních činností operátorů skladu
  • Administrativa spojená s vedením směny
  • Zodpovědnost za inventury
  • Kontrola dodržování procesů a pravidel včetně BOZP
  • Správa pracovních a BOZP pomůcek operátorů skladu

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s vedením teamu skladníků
  • Práce na směny!
  • Základy angličtiny nebo němčiny
  • Základy práce na PC
  • Znalost práce v SAP výhodou
  • Oprávnění na VZV (W1), jeřábnické a vazačské zkoušky

Co nabízíme?

  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat, měsíční benefity
  • Možnost odborných a jazykových kurzů
  • Dotované stravování
  • Lokalitu: Žatec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.