TECHNICKÝ NADŠENEC I PRO ABSOLVENTY - OD 30.000 KČ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte technické vzdělání nebo vlastníte vytříbený technický mozek, který je potřeba zaměstnat, aby byl spokojený? Jste fascinováni dominovým efektem, který zapříčiní dokonalý výsledek? Zajímáte se o KARAKURI nebo víte, co je jeho principem? Pak neváhejte, představte se mi v životopise a staňte se technikem jednoduchých triků u nás!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Tvorba jednoduchých překlápěcích regálů, skluzů a výtahů - KARAKURI systémů, včetně jejich návrhů
  • Práce s klasickým i pneumatickým nářadím
  • Servis a údržba stávajících systémů
  • Aktivní podíl na návrzích vedoucích ke zjednodušení práce, zrychlení a zefektivnění procesů, úspoře místa
  • Vedení příslušené evidence a dokumentace
  • Fantazii se meze nekladou

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - nejlépe technického směru
  • Vítáme praxi z výroby - zámečník, montér, mechanik, stavba konstrukcí
  • Je potřebná orientace v technické dokumentaci
  • Schopnost výpočtu nosností a práce s čísly
  • Analytické a technické myšlení
  • Notná dávka důvtipu, logiky a houževnatosti
  • AJ - základní úroveň

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 30.000 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Proplácené přesčasy/náhradní volno
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Okr. Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.