ELEKTRIKÁŘ DO 2SMĚNNÉHO PROVOZU (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte praxi s elektro údržbou ve výrobě? Vlastníte elektro vyhlášku? Nevadí vám příležitostná pohotovost v noci? Výborně, jste člověk právě pro nás! Neváhejte nám zaslat váš životopis. Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: ELEKTRIKÁŘ DO 2 SMĚNNÉHO PROVOZU (35-40.000 Kč)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Instalace a opravy strojního zařízení
  • Práce spojené s údržbou areálu a budovy
  • Evidence zakázek údržby a náhradních dílů
  • Instalace rozvodů
  • Likvidace elektro zařízení

Co požadujeme?

  • Alespoň SOU vzdělání v oboru
  • Vyhlášku 50/78 Sb. min §5
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Ochotu pracovat 2 směny s občasnou noční směnou
  • Samostatnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Odbroné zaškolení
  • Závodní stravování s příspěvkem
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce

  • Lokalitu: region Bystřice nad Pernštejnem