VEDOUCÍ PROJEKTŮ - AUTOMOTIVE!

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte zkušenost se zaváděním výroby nových produktů? Hovoříte dobře anglicky a chcete se dále rozvíjet v automobilovém průmyslu? Pan nám neváhejte zaslat svůj životopis! Významná nadnárodní společnost hledá šikovného kandidáta/ku na pozici: VEDOUCÍ PROJEKTŮ - AUTOMOTIVE!

Pracovní náplň

  • zastřešení projektů náběhu výroby nových dílů do automotive
  • plánování projektů
  • vedení technické dokumentace
  • dohled nad náběhy i výběhy nových dílů
  • vzorkování a uvolňování procesů
  • úzká spolupráce napříč společností
  • sledování dostupnosti materiálu
  • výrobní kalkulace, sledování garančních nákladů
  • komunikace se zákazníky
  • reporting

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • zkušenosti z výrobní společnosti - ideálně automotive
  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici - ideálně s vedením náběhu nových produktů do výroby
  • pokročilou znalost angličtiny
  • komunikativní a vyzrálou osobnost

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní balík benefitů - program BENEFIT PLUS
  • vzdělávací a jazykové programy
  • možnost využití cizích jazyků
  • práci s nejnovějšími technologiemi
  • místo výkonu práce: Praha - východ/ Středočeský kraj