ŠIKOVNÝ ZEDNÍK/BETONÁŘ NA NEPRAVIDELNÉ SMĚNY

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi vyučený zedník a nebojíš se tekutého kovu? Nevadí Ti nepravidelné směny hlavně o víkendech? Nemusíš mít praxi, vše Tě naučíme a zaškolíme. Pošli mi svůj životopis a pojď se podívat do slévárny, jak to u nás vypadá a když Tě to zaujme, rozšiř náš tým! Hledáme zručné a fyzicky zdatné borce na pozici ŠIKOVNÝ ZEDNÍK/BETONÁŘ NA NEPRAVIDELNÉ SMĚNY

Pracovní náplň

  • Převážně bourání a stavění pecí a kotlů
  • Práce dle předepsaných postupů

Co požadujeme?

  • SOU ideálně zedník
  • Fyzickou zdatnost
  • Ochotu pracovat na nepravidelné směny a hlavně o víkendech
  • Chuť učit se novému

Co nabízíme?

  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Docházkový bonus
  • Osobko
  • Čtvrtletní bonusy
  • 25 dní volna
  • Možnost rozvoje a přesunu na jiné pozice
  • Ochucené nápoje
  • Dotované stravování
  • Firemní akce a dárkové balíčky
  • Místo výkonu práce: Brno