ZODPOVĚDNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA (od 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zdravotnické vzdělání a odbornou způsobilost dle zákona ČR. 96/2004Sb.? Hledáte pracovní změnu? Zašlete mi svůj životopis! Zavedené soukromé zdravotnické zařízení hledá novou posilu na pozici: ZODPOVĚDNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA (od 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Sledování fyziologických funkcí a stavu pacientů
  • Podávání léčivých přípravků
  • Zaznamenávání stavu pacientů do dokumentace
  • Podílení se na činnostech spojených s přijetím, přemisťováním, propuštěním

Co požadujeme?

  • Odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • Praxe na lůžkovém oddělení výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném režimu
  • Empatii, profesionalitu

Co nabízíme?

  • Nástupní bonus
  • 27 dní volna
  • Zkrácený i plný pracovní úvazek
  • Příspěvek na stravu, penzijko a sport
  • Odborné vzdělávání
  • Výuka angličtiny

  • Nástup možná: IHNED
  • Místo výkonu práce: Praha (nedaleko Starého Města)