CUSTOMER SERVICE MANAGER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Orientujete se v logistických procesech a s tím souvisejícími dokumenty? Máte zkušenosti s vedením malého týmu a se zákaznickým servisem? Hovoříte plynule anglicky a německy a chcete ji využívat na denní bázi? Pak hledáme právě Vás! Prosperující firma hledá akutně posilu na pozici: CUSTOMER SERVICE MANAGER

Pracovní náplň

  • motivace a vedení týmu (cca 15 lidí)
  • rozdělování práce související se zákaznickým servisem pro německý trh
  • řešení reklamací
  • koordinace a zefektivňování procesů
  • koordinace projektů od A do Z (od zadání objednávky, hlídání, po spárování platby)
  • školení týmu, hlídání docházky, dovolené, hodnocení týmu, plánování rozvoje
  • komunikace se zákazníky, řešení reklamací
  • občasné pracovní cesty
  • komunikace napříč firmou
  • reportování vedení

Co požadujeme?

  • min SŠ vzdělání
  • zkušenosti s vedením týmu nutností
  • NJ na výborné úrovni (B2 - C1) a AJ na úrovni alespoň B2 – nutností oba jazyky
  • praxe v zákaznickém servisu
  • pokročilá znalost práce na PC
  • znalost logistických procesů
  • znalost práce s objednávkami, fakturami, párováním účtů
  • příjemné vystupování, komunikační a vyjednávací dovednosti
  • organizačně schopný

Co nabízíme?

  • mzda dle dosavadních zkušeností
  • příspěvky na stravné, penzijko, životko
  • příspěvky na dopravné, volnočasové aktivity
  • 30 dní dovolené
  • možnost práce na home office
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • možnost dalšího vzdělávání
  • denní využití jazyků + jejich vzdělávání
  • přátelské prostředí v prosperující firmě
  • bonusový systém
  • 13. plat
  • firemní akce
  • možnost využití relax zóny
  • místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.