FINANČNÍ ÚČETNÍ (až 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte vystudovaný ekonomický obor a máte praxi na pozici finanční účetní? Pokud chcete pracovat pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost, tak mi pošlete Váš životopis k posouzení! Hledáme vhodné uchazeče na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ (až 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Správa účtů
  • Zpracování plateb, účtování bankovních výpisů, správa hotovosti
  • Zaúčtování příchozích faktur, komunikace s dodavateli a zákazníky, vystavování faktur
  • Cestovní výdaje

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Prokazatelnou praxi v účetnictví z výrobního závodu
  • Výborná znalost MS Office, s důrazem na MS Excel
  • Angličtina výhodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bonusy
  • Přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené + sickdays
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • Jazykové vzdělávání

  • Lokalitu: Chomutov