PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB (40-53.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 53000 Kč

mzdové ohodnocení

Kutná Hora

Máte zkušenost s AutoCAD nebo podobným programem? Láká Vás projekce rodinných a bytových domů? Hledáme zkušené profesionály, ale i juniory! Pak hledáme právě Vás! Stavební firma zaměřující se na výstavbu rodinných domů hledá posilu do svého týmu na pozici: PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB (40-53.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Návrh technického řešení rodinných domů
  • Vedení projektové dokumentace
  • Tvorba vizualizace staveb
  • Dozor nad realizací stavebních projektů
  • Komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru
  • Znalost práce s programy pro projektování (AutoCAD apod.)
  • Orientaci v souvisejících normách a zákonech
  • Autorizaci v oboru (výhodou)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • Možnost dalšího růstu

  • Termínu nástupu: IHNED
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.