PROGRAMÁTOR VE STROJÍRENSTVÍ (45-65.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte vzdělání elektrotechnického směru? Máte zkušenost s programováním PLC nebo NC strojů? Máte angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Stabilní strojírenská společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: PROGRAMÁTOR VE STROJÍRENSTVÍ (45-65.000 KČ)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Oživení stroje
  • Naprogramování stroje dle potřeby
  • Komunikace s vývojáři a podpora dalších oddělní
  • Komunikace se zákazníky
  • Práce v týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické
  • Vyhl. 50/78 Sb. Min. §6 nebo NV 194/2022 Sb. §6
  • Zkušenost s programováním řídících systémů - PLC a NC
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Jedna směna
  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijko
  • Závodní stravování
  • Firemní akce

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Mělník