PLC PROGRAMÁTOR (40-50.000 Kč) + SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte praxi s s pLC programováním? Vevadí Vám cestovat v rámci práce po ČR? Tak nám ihned zašlete životopis a staňte se součástí týmu! PLC PROGRAMÁTOR (40-50.000 Kč) + SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Pracovní náplň

  • Programování PLC, tvorba programu pro PLC
  • Projektování elektrické části zařízení, zpracování elektro-dokumentace
  • Integrace moderních technologií
  • Zpracování technické dokumentace k realizovaným zakázkám
  • Podpora pro realizaci obchodů

Co požadujeme?

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Mírně pokročilou angličtinu
  • Zkušenosti s programováním technologií
  • Ochotu cestovat po ČR
  • Platnou elektro vyhlášku
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Osobní ohodnocení a bonusový systém
  • Odborné zaučení
  • Přátelský kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu
  • Služební vůz, telefon a tablet

  • Lokalita: Brno + výjezdy po Čr
  • Nástup Ihned