COMMODITY BUYER S AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti s komoditním nákupem a rádi byste našli zaměstnání ve stabilní výrobní společnosti v oblasti automobilového průmyslu? Domluvíte se anglicky? Chtěli byste pracovat jako Commodity Buyer v lokalitě Praha západ? Pak rozhodně nepřestávejte číst! Významná zahraniční výrobní společnost hledá posilu na pracovní pozici: COMMODITY BUYER (až 50 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Nákup materiálu a technologií pro různé projekty společnosti
  • Vypracování a řízení strategie nákupu
  • Vyhledávání nových dodavatelů, jejich správa a hodnocení
  • vedení výběrových řízení týkajících se dodavatelů
  • Analyzování cenové úrovně dodavatelů, vedení cenové databáze
  • Kalkulace ceny určené komodity pro zpracování závazné nabídky
  • Aktivní podpora nabídkového a realizačního týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru výhodou
  • 2- 3 roky praxe na podobné pozici
  • Pokročilá znalost AJ podmínkou
  • Znalost komodit a cenové kalkulace
  • Obecná znalost obchodního práva
  • Uživatelská znalost MS Office
  • ŘP sk B

Co nabízíme?

  • Nástup ihned
  • Pružná pracovní doba
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Profesní i jazykové kurzy
  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Moderní pracovní prostředí v reprezentativních prostorách

    Místo výkonu práce: Praha západ