SERVISNÍ TECHNIK CNC STROJŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte již praxi s opravami CNC strojů? Máte technické myšlení, jste samostatní a flexibilní? Ovládáte anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost zabývající se prodejem CNC strojů hledá nového pracovníka na pozici: SERVISNÍ TECHNIK CNC STROJŮ

Pracovní náplň

  • servis, opravy a údržba strojů
  • diagnostika stavu strojů, technické poradenství
  • instalace stroje u zákazníka
  • komunikace se zahraniční centrálou
  • cestování v oblasti Čech

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxi v servisní činnosti CNC strojů
  • vyhl. 50
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • samostatnost, pečlivost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
  • stabilní zázemí úspěšné společnosti
  • možnost odborného a profesního rozvoje
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaškolení v zahraničí
  • práce formou home office
  • nástup možný ihned/dle dohody
  • pracoviště ve Středočeském kraji