SERVISNÍ TECHNIK VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte již nějakou praxi na pozici SERVISNÍ TECHNIK VE STROJÍRENSTVÍ? Jste technicky zdatný, samostatný a pečlivý? Ovládáte anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni a rádi cestujete? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost zabývající se prodejem výrobních strojů hledá nového pracovníka na pozici: SERVISNÍ TECHNIK VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • zajištění servisu, údržby a opravy strojů
  • diagnostika stavu strojů u zákazníků
  • instalace a technické poradenství
  • komunikace s kolegy v servisním týmu
  • komunikace se zahraniční centrálou
  • cestování k zákazníkům v oblasti Čech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • praxi v servisní činnosti strojů na zpracování plechů
  • kvalifikace dle vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou
  • ŘP sk. B (aktivní řidič) a ochotu cestovat
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí úspěšné společnosti
  • možnost odborného a profesního rozvoje
  • automobil i k soukromým účelům
  • možnost zaškolení v zahraničí
  • práce formou home office
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj