HLEDÁME ŠIKOVNÉ LIDI Z OBORU ELEKTRO

Neaktivní nabídka

25000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš čerstvě vystudovaný obor elektro nebo se v něm už nějakou dobu pohybuješ? Chceš pracovat v prima partě a prohlubovat své znalosti v oboru? Pak nám neváhej zaslat svůj životopis, protože aktuálně máme otevřeno několik pozic, kde najdou uplatnění absolventi, specialisti i odborníci v oboru elektro. Pro české i nadnárodní výrobní společnosti působící v nejrůznějších oblastech, hledáme posily pro rozšíření týmů.

Pracovní náplň

  • záleží, co tě baví
  • práce v automotive, strojírenství a jiných odvětvích
  • zajímavé pozice v údržbě i vývoji nebo na montážích

Co požadujeme?

  • VOŠ/SŠ/VŠ v oboru elektro
  • vyhlášku 50/78 §5 či vyšší
  • čtení v technické dokumentaci či elektro schématech
  • chuť se učit novým věcem
  • anglický jazyk velkou výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené
  • další bonusy ke mzdě
  • rozvoj a seberealizaci
  • práci na 1 směnný, 2 směnný či 3 směnný provoz (dle preferované společnosti)
  • uplatnění pro ABSOLVENTY
  • pozice vhodné pro muže i ženy

  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • práci v lokalitě Prahy a Středních Čech

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!