TECHNIK KVALITY-SMĚNY KRÁTKÝ/DLOUHÝ (33.000,- + bonusy)

Neaktivní nabídka

33000 - 39000 Kč

Máte praxi v oblasti kvality a chcete se tomuto oboru nadále věnovat? Láká Vás pracovat pro stabilní společnost v úplně novém moderním prostředí? 4 směnný provoz pro Vás není překážkou? Pojďte pracovat jako: TECHNIK KVALITY-SMĚNY KRÁTKÝ/DLOUHÝ (33.000,- + bonusy)

Pracovní náplň

  • Kontrola a uvolňování prvních kusů
  • Zabezpečuje denní výběrové zkoušky/audity výrobků
  • Posuzování neshodných dílů a jejich další zpracování
  • Měření dle zadaných postupů a zaznamenávání do příslušných formulářů
  • Zodpovědnost za aktuálnosti přidělené dokumentace

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického oboru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Základní znalosti požadavků systému jakosti ISO TS 16949
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC
  • Schopnost posuzovat kvalitu výrobku a rozhodovat o něm
  • Práci ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Docházkový bonus
  • Prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na kulturu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav