ENVIROMENTÁLNÍ MANAGER VE STAVEBNICTVÍ

Neaktivní nabídka

80000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušeným expertem pro enviromentální management? Baví Vás hledat způsoby, jak snižovat uhlíkové stopy? Máte zkušenosti z oblasti stavebnictví a „green“ stavbami nebo Vás tato oblast zajímá? Máte zkušenosti s vedením týmu a jste technicky vzdělaný? Domluvíte se anglicky a nevadí Vám cestovat? Tak mi zašlete své CV ještě dnes! Mezinárodní stavební společnost hledá parťáka na pozici: ENVIROMENTÁLNÍ MANAGER VE STAVEBNICTVÍ

Pracovní náplň

  • Vývoj strategie pro tým udržitelného rozvoje
  • Poskytování podpory operačním týmům v oblasti ochrany životního prostředí
  • Implementace postupů, pokynů a norem v oblasti enviromentálního vedení
  • Spolupráce napříč střední Evropou
  • Vedení týmu menšího týmu v ČR a metodické vedení týmu na Slovensku
  • Zastupování společnosti na oborových setkáních a konferencích
  • Provádění analýz trhu a opatření na základě trendů v oblasti zeleného podnikání

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru Životní prostředí, případně technické nebo stavební vzdělání
  • Zkušenosti v oboru udržitelného stavebnictví
  • Zkušenosti s týmovým nebo projektovým vedením
  • Znalosti směrnic a norem v oblasti enviromentálního managementu
  • Zkušenosti v oblasti zelených řešení a znalost uhlíkových stop
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 2 dny navíc
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Benefitní poukázky např. na relaxaci a zdraví
  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • Levnější tarify u mobilních operátorů
  • Rozvojové a vzdělávací programy
  • Služební automobil i k osobním účelům

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!