ELEKTROMECHANIK 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáme šikovného kolegu do stabilní české firmy na pozici elektrikář. Máte platnou Vyhlášku 50 min §5 jste zkušený elektrikář nebo máte jen malou praxi s chcete se dále rozvíjet v oboru ve fajn kolektivu? Čeká na vás firemní auto a zajímavá práce

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • elektrikářské práce na stavbách i v objektech společnosti
  • zajištění elektriky u mechanizace
  • elektrika u speciálních stavebních strojů
  • výjezdy po Praze

Co požadujeme?

  • Min. SOU elektro směru
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb.
  • Orientace v technické dokumentaci
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • PRáce na jednu směnu a pevná pracovní doba
  • 13.-14. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil i k soukromým účelům
  • kvartální odměny
  • cafeterii (9.000 Kč/rok)
  • stravenky (v hodnotě 120 Kč)
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • místo výkonu práce: Praha Západ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.