ELEKTRIKÁŘ NA MONTÁŽE (45 - 80 000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Máš vzdělání v oboru elektro? Máš alespoň minimálně č. 50/1978 Sb. 5? ANO? Tak nám pošli svůj Životopis!!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nadstandardně placené přesčasy

Pracovní náplň

  • Montáž, oprava a údržba elektrických zařízení
  • Seřizování, renovace, montáže elektrických zařízení, opravy, rekonstrukce v elektrotechnice a energetice
  • ESIL + MaR
  • Výroba rozvaděčů

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU v elektro oboru
  • Vyhlášky č. 50/1978 Sb. 5
  • Čtení v projektové dokumentaci
  • Ochota jezdit na montáže, dle zakázek
  • Řemeslná a manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Základ mzdy je 45 000 Kč, v konečné fázi je plat (60 - 80 000 Kč) je to na základě četnosti výjezdů na montáž!!
  • Pravidelné školení
  • Svozová doprava
  • Využití služebních dodávek pro soukromé účely
  • Pravidelné výkonové odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou a při životním jubileu
  • Firemní akce
  • Náborový bonus 40.000.- Kč
  • Místo výkonu práce: nedaleko Kostic

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.