TECHNIK V ODDĚLENÍ ELEKTROÚDRŽBY-JUNIOR (38-48.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 48000 Kč

Máte čerstvě ukončenou školu a hledáte si nové zaměstnání? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která si váží svých zaměstnanců? Chcete pracovat s nejnovějšími výrobními a měřícími technologiemi? Nevadí Vám 3 směnný provoz od PO - PÁ? A chcete si vydělat fakt lukrativní peníze? Pošlete mi Váš životopis a pojďte pracovat jako: TECHNIK V ODDĚLENÍ ELEKTROÚDRŽBY-JUNIOR (38-48.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Provádění preventivní údržby
  • Zabezpečení plynulého chodu technologických zařízení
  • Řešení závad a poruch
  • Práce s technickou dokumentací, vedení záznamů

Co požadujeme?

  • Vzdělání elektro
  • Kvalifikaci pro práci v elektrotechnice (vyhlášku) - výhodou
  • Porozumění technické dokumentace a manuálů v angličtině
  • Ochotu pracovat po zapracování na 3 směny

Co nabízíme?

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK - 30.000,- Kč
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Zaměstnanecké výhody v hodnotě 12.000 Kč/rok
  • a mnoho dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: Okres Kladno