STAVBYVEDOUCÍ - SLABOPROUD (45-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušený stavbyvedoucí v oblasti slaboproudých instalací ? Máte vyhlášku 50/78? Líbí se Vám představa spojení korporátu co do velikosti projektů, a rodinné firmy co do komunikace? Chcete se podílet na zakázkách převážně v Praze a okolí? Pak se nám co nejdříve ozvěte! A staňte se posilou na pozici: STAVBYVEDOUCÍ - SLABOPROUD (45-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Projekty v oblasti Prahy
  • Realizace stavby
  • Účast na výběrových řízení zhotovitelů a jejich následná koordinace
  • Kontrola kvality provedených prací
  • Účast na přípravě stavební zakázky

Co požadujeme?

    SŠ/VŠ stavební, strojní - výhodou elektro
  • Praxi alespoň z 1 stavby na obdobné pozici
  • Zkušenost se stavbou průmyslových hal, logistických centrem, administrativních komplexů apod.
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Anglický jazyk výhodou
  • Autorizaca ČKAIT výhodou
  • Vyhláška 50/78
  • Znalost MS Office, Autocad výhodou
  • Samostatnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sick day
  • Mimořádné bonusy po dokončení stavby
  • Služební automobil
  • Podporu při získání autorizace
  • Jazykové kurzy, profesní školení
  • Občerstvení na pracovišti, stravenky
  • Ubytování / příspěvek na ubytování při práci mimo bydliště
  • Firemní akce

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!