MANAŽER SKLADU (70-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máš skvělé nápady v oddělení logistiky a chceš je uplatnit? Jsi klidný člověk a dokážeš si poradit s každým problémem ohledně svého týmu? Jestli k tomu máš i komunikativní cizí jazyk....Tak na co čekáš?! Zasílej životopis na Sojkova@acjobs.cz a staň se naším novým kolegou na pozici: MANAŽER SKLADU (70-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • budeš vést větší tým lidí
  • tvoje království bude celá logistika
  • budeš navrhovat nové procesy pro lepší a efektivnější skladování
  • tvé oko bude dohlížet kde, jak a kudy materiál běhá
  • návrhy na ušetření peněz budou velice vítány

Co požadujeme?

  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s vedením týmu
  • znalost LEAN
  • zkušenosti na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • služební automobil
  • rozjezd nového projektu
  • příspěvek na jídlo

  • místo výkonu práce: Tachov