PŘÍPRAVÁŘ BAREV (25-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Vyznáte se v přípravě barev dle technologických postupů? Máte SŠ vzdělání a praxi z automotive nebo z lakovny? Pokud jste k tomu všemu zručný, hledáme právě Vás! Člen nadnárodního koncernu hledá nové členy týmu na pozici: PŘÍPRAVÁŘ BAREV (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • příprava výroby dle technologických postupů
  • zajišťování údržby filtrů a výrobních systémů
  • měření viskozity
  • plánování oprav zařízení
  • správa náhradních dílů
  • správa a tvorba auditních podkladů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • důslednost a zodpovědnost
  • průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
  • znalost automotive nebo praxi s lakýrnictvím

Co nabízíme?

  • práci v plně automatizované výrobě
  • 25 dní dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • zvýhodněné tarify i pro členy rodiny
  • náborový příspěvek
  • směnný systém - krátký/dlouhý týden

  • místo pracoviště: okres Nymburk
  • pozice vhodná pro muže i ženy