MISTR HARMONOGRAMU/PÁN ČASU - PLAT A BENEFITY

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte již zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti plánování nebo máte vlohy pro dokonalou a efektivní organizaci? Hledáme juniorní i zkušené kolegy na pozici plánovače výroby, jste jím právě Vy? Zašlete mi svůj životopis a zjistíme Vaše možnosti.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Přímý dohled nad průběhem a vyhotovení zakázek ve stanoveném termínu
  • Komunikace s odděleními napříč společností včetně zahraničních kolegů
  • Zajištění a řešení materiálový požadavků
  • Řízení technických změn
  • Vedení příslušné evidence a práce v interním systému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření
  • Praxe z výroby na podobné pozici
  • Znalost a orientace v technické dokumentaci
  • AJ - komunikativní úroveň
  • Organizační, komunikační schopnosti
  • Ochotu učit se a zdokonalovat
  • Práce na PC a jeho programech
  • Znalost SAP

Co nabízíme?

  • Plat, na kterém se jistě domluvíme
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Bonusy, kvartální a roční prémie, příspěvky
  • Dotovaná strava
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • 5 týdnů dovolené.
  • Teambuildingy/firemní akce.
  • Nástup: IHNED
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.