ART DIRECTOR (60. - 70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme kreativního a zkušeného Art Directora, který má talent a vášeň pro vytváření vizuálních konceptů a týmovou spolupráci. Pokud máte zkušenosti s vedením týmů kreativních profesionálů a máte prokazatelné úspěchy v oblasti designu a reklamy, tak hledáme právě Vás. ART DIRECTOR (60. - 70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vizuální strategii značek.
  • Profesní řízení 3 grafiků a v případě potřebu externistů.
  • Svěříme Vám vizuální podobu krátkodobých i dlouhodobých kampaní,
  • Dostanete prostor na vymýšlení konceptu obsahu až po samotnou realizaci.
  • Účastníte se briefů, společného vymýšlení, plánování až po samotnou produkci.
  • Budete důležitý parťák pro ostatní kolegy.
  • Nebude vás obtěžovat pomoci kolegům v týmu radou nebo nabouchat sadu bannerů.

Co požadujeme?

  • Máš za sebou alespoň 4 roky praxe v marketingu, ideálně v reklamní agentuře,
  • Skvěle si rozumíte s Adobe CC, zejména Photoshop, Illustrator a InDesign ovládáte na jedničku.
  • Dokážete inspirovat a vést kolegy, ale i pracovat samostatně, učit se novým věcem a rozvíjet se.
  • Odpovídající portfolio prací.
  • Znalost principů designu je samozřejmostí spolu s citem pro typografii.
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost za odevzdanou práci a plnění deadlinů je součástí tvojí DNA.
  • Zkušenost s web designem a online prostředím.

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v kreativním a dynamickém prostředí.
  • Výborné finanční ohodnocení formou fixu, osobního ohodnocení a bonusů za jednotlivé projekty
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Služební telefon.
  • Možnost práce na HPP nebo OSVČ
  • Nástup dle dohody, možný IHNED
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Kancelářské zázemí: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Zaměstnavatel