MISTR STAVEB (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45 Kč

mzdové ohodnocení

Jihočeský kraj

Máš za sebou stavárnu a chceš si vydělat slušný peníze? Jsi ochotný být přes týden na stavbách a zajišťovat jejich plynulý a bezproblémový chod? Tak mi pošli životopis na: vlckova@acjobs.cz Buď naším: MISTREM STAVEB

Pracovní náplň

  • řízení dílčích úseků na stavbě
  • spolupráce se stavbyvedoucím
  • práce s technickou dokumentací
  • kontrola subdodavatelů

Co požadujeme?

  • VZDĚLÁNÍ V OBORU
  • řidičský průkaz
  • schopnost vést kolektiv
  • důslednost

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání s možností osobního růstu (vedoucí projektů u nás často začínali na pozicích mistra staveb)
  • diety+ stravenkový paušál
  • hrazené přesčasy
  • pravidelné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • roční prémie
  • možnost zajištění ubytování (i mimo stavby)
  • spolupráce na velmi zajímavých projektech

  • Místo výkonu práce: Jihočeský kraj