UČENLIVÝ SVÁŘEČ (27 - 32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Ahoooj! Hledáme do našeho super týmu posilu na pozici Svářeče! Nemusíš být zrovna velký machr, ale pokud si alespoň jednou svářel TIGEM, tak jsi náš člověk!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Svařování metodou TIG - nerez

Co požadujeme?

  • SOU/ SŠ technického směru
  • Alespoň minimální zkušenost se svařováním formou TIG - podmínkou
  • Ochotu se učit, svářečský průkaz si můžeš udělat i u nás, jen musíš chtít!
  • Orientace ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • Práce na 1 směnu PO-PÁ (6:00 - 14:30)
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Kariérní růst
  • Čisté pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Hodonín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.