Vedoucí výrobního oddělení (60-75.000 KČ)

Neaktivní nabídka

60000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máš rád/a kontrolu nad prací kterou děláš? Rád/a organizuješ a plánuješ chod výroby? Tak právě tebe hledáme! Pošli nám svůj životopis! Úspěšná výrobní firma hledá kolegu/kolegyni na pozici: Vedoucí výrobního oddělení (60-75.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Máš na starost celý výrobní proces a všechny projekty
  • Máš velkou zodpovědnost za týmy lidí, kteří pod tvým velením pracují
  • Máš zodpovědnost za chod výroby, za kvalitu a za dodržení termínu výroby
  • Určuješ výrobní plán podle požadavků zákazníků
  • Snažíš se vymyslet co nejefektivnější způsob jak práci ulehčit, zrychlit a snížit náklady
  • Navazuješ a udržuješ nové spolupráce s externími partnery i v zahraničí

Co požadujeme?

  • Máš maturitu
  • Denní komunikace v AJ nebo NJ ti nedělá problém
  • Vlastníš řidičský průkaz sk. B
  • Práci na PC zvládáš levou zadní
  • Už jsi na takové pozici někdy pracoval/a
  • Jsi zodpovědný/á, spolehlivý/á a komunikativní

Co nabízíme?

  • Dostaneš 25 dní dovolené
  • Krásné čisté pracovní prostředí Tě ihned okouzlí
  • Dostaneš 13. plat plus bonusy (komu by to nebodlo)
  • Čeká tě závodní stravování

    Místo výkonu práce: Jičín