PROFÍK VE VÝROBNÍM PLÁNOVÁNÍ - (OD 30 000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máš rád řád a harmonogram? Víří ti hlavou akce i reakce a dokážeš naplánovat nejlepší postup, který povede ku zdárnému výsledku? Navíc ti nedělá problém komunikace v angličtině? Pak jsi náš člověk! Zašli mi svůj životopis a otevři si dveře do plánů naší výroby.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení denních a týdenních plánů výroby
  • Zajištění plynulého a včasného zásobování výroby materiálem
  • Komunikace se externími dodavateli a zákazníky
  • Zodpovědnost za včasné vyhotovení zakázek efektivním rozložením výroby
  • Komunikace s odd. napříč společností
  • Vedení příslušné evidence a reporty

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - nejlépe technického zaměření
  • Praxe na pozici výrobního plánování - podstatná výhoda
  • Práce na PC - Balíček MS Office
  • AJ - komunikativní úroveň - slovem i písmem
  • Analytické, technické, organizační a komunikační schopnosti
  • Flexibilita a ochota učit se a zdokonalovat

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 30 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky nebo příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na dopravu
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Odměny 2x ročně
  • Příspěvek na penzijko
  • Pohodový kolektiv
  • Místo výkonu: Valašské Meziříčí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.