VEDOUCÍ HR TÝMU V CENTRU PLZNĚ

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Láká tě vedoucí pozice? Již máš praxi jako Senior HR Consultant v personální agentuře? Nabízíme ti start kariéry jako VEDOUCÍ TÝMU HR V CENTRU PLZNĚ!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení kanceláře s menším týmem HR Consultantů v Plzni
  • odpovědnost za plnění obchodních plánů
  • starání se o stávající klienty
  • pravidelné oslovování nových společností, účast na obchodních jednání
  • účast na poradách s managementem
  • v menší míře zajišťovat nábor na klíčové pozice

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni
  • schopnost vést menší tým
  • praxi v personalistice a obchodu
  • schopnost výkonu práce s nastavenými obchodními plány
  • řidičský průkaz skupiny B
  • časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • 20 dní dovolené + 5 dní Sick Days navíc za úspěšné plnění + 1 den navíc za každý odpracovaný rok
  • za plnění plánů měsíční odměny
  • za přeplnění plánů dostaneš TÝDEN DOVOLENÉ NA HORÁCH
  • roční a kvartální bonusy
  • teambuildingy
  • stravenkový paušál
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • možnost home office po zaučení
  • notebook a telefon je samozřejmostí
  • služební automobil

  • termín nástupu: dle dohody
  • místo výkonu práce: centrum Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.