MANAŽER JAKOSTI DLE ISO (až 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s prací v úseku kvality ve výrobní společnosti? Domluvíte se na pokročilé úrovni anglicky a máte znalost ISO standardů? Poohlížíte se po jiném zaměstnání ve stabilní firmě? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici: MANAŽER/KA JAKOSTI DLE ISO

Pracovní náplň

  • vedení agendy a dodržování ISO ve výrobní společnosti (ISO 9001, 14001, SA8000)
  • odpovědnost za normy EMS a QMS + pravidelné vyhodnocování a kontrola jejich plnění a reporting
  • vedení kompletní metrologie
  • participace na pravidelných auditech
  • vytváření a vedení příslušné dokumentace dle ISO
  • neustálé zlepšování úseku kvality ve společnosti
  • aktivní komunikace se zahraniční mateřskou společností
  • aktivní komunikace napříč společností
  • proškolování nových i stávajících zaměstnanců v oblasti ISO
  • spolupracuje na vyhodnocení rizik u stávajících i nových technologií ve výrobě
  • pravidelný reporting top managementu společnosti

Co požadujeme?

  • min SŠ nebo VŠ v oboru certifikačních standardů výhodou
  • znalosti na podobné pozici alespoň 2 roky
  • AJ nutností – denní komunikace, italština výhodou
  • zkušenosti z oblasti EMS, QMS
  • znalost standardů ISO 14001, ISO 9001, BOZP a PO
  • znalost SA8000 výhodou

Co nabízíme?

  • propracovaný systém příspěvků (penzijko, životko, dopravné), bonusů a různých prémií
  • 25 dní volna
  • podporujeme odborné i jazykové vzdělávání, různá školení
  • možnost ubytování
  • stravování na místě
  • cca 8000 Kč za rok na volný čas
  • místo výkonu práce Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.