TECHNICKÝ NÁKUPČÍ PRO NOVÉ PROJEKTY - OD 50 000 KČ + BENEFITY

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Jste technicky vzdělaný s praxí v nákupu ve výrobní firmě a chtěl byste dostat prostor v inovativních řešeních nově zaváděných projektů? Anglický jazyk Vám nedělá problémy stejně jako průzkum trhu a nacházení dalších, nových možností? Představte se mi v životopise, nebo zavolejte a staňte se průkopníkem v nákupu u naší společnosti!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřená na plánování, přípravu, provádění a vyhodnocení auditů a managementu kvality
  • Komunikace napříč odděleními i s externími dodavateli materiálů
  • S tím spojená výběrová řízení nových dodavatelů
  • Přímé řízení nákupu materiálu pro nové projekty
  • Vedení příslušné evidence a reporty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ - nejlépe technického zaměření
  • Prokazatelná praxe v oblasti nákupu pro výrobní firmu
  • Znalost a orientace v technické dokumentaci
  • Aj - komunikativní - slovem i písmem
  • Práce na PC - interní systém Helios - výhodou
  • Orientace v problematice řízení jakosti - IATF, VDA 6.3
  • Organizační, analytické, komunikační a prezenční schopnosti
  • Schopnosti samostatné práce i týmové spolupráce
  • ŘP - sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 50 000 Kč
  • Flexibilní pracovní doba
  • Výhledová možnost částečného homeoffice
  • Vlastní nastavení pracovních postupů
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Prémie a bonusy
  • Příspěvek na penzijko
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Flexi Pass
  • Kulturní a sportovní akce
  • Místo výkonu: Zlín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.