MARKETINGOVÝ SPECIALISTA - I PRO ABSOLVENTY (35.-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 4000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte marketingové vzdělání či zkušenosti? Ovládáte anglický a německý jazyk a chcete je uplatňovat v zaměstnání? Pak je tato pracovní nabídka přesně pro Vás!!! Mezinárodní výrobní firma hledá novou posilu na pozici: MARKETINGOVÝ SPECIALISTA - I PRO ABSOLVENTY (35.-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • celková propagace společnosti (propagační materiály)
  • budování firemní značky ve spolupráci s celou skupinou
  • zařizování eventů pro zaměstnance
  • účast na akcích jako jsou veletrhy
  • HR kampaně
  • ostatní marketingové aktivity

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (v marketingu výhodou)
  • ideálně zkušenosti z obdobné pozice
  • anglický a německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Co nabízíme?

  • zajímavou a tvůrčí práci
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování přímo v areálu společnosti
  • Cafeteria
  • výuka cizích jazyků
  • příspěvky na penzijko

  • místo výkonu práce: Hradec Králové